kde nás potkáte

Rádi se s Vámi osobně setkáme na oblíbeném jarním veletrhu For Garden v Letňanech, kterého se pravidelně účastníme. V rámci veletrhu se prezentujeme nejen samostatně, ale také v rámci uskupení Spojujeme zkušenosti, ve kterém je zastoupeno několik ověřených firem, které zrealizují Vaši zahradu od a do Z.

Cesty na zahraniční výstavy zahradního designu jsou pro nás vždy velkou inspirací. Představují se zde současné trendy v zahradní tvorbě, které pak přeneseme i do Vaší zahrady. V minulých letech jsme podnikli cesty do Holandska a Anglie, jež patří mezi špičky Evropské zahradní tvorby.

S některým z našich zahradních architektů se můžete setkat také v rámci dne otevřených dveří ve stavebninách Horka v Úvalech u Prahy. Zde vám přímo na místě můžeme poradit s řešením vašeho zahradního prostoru či s výběrem vhodné dlažby do zahrady.

Kolegu Štěpána Slívu jste mohli vidět i v jednom z vydání pořadu Sama Doma, kde prezentoval designové nádoby a obaly na rostliny, které náš atelier dodává ve spolupráci s eshopem Outdoodesign.

Každoročně se účastníme stěžejního setkání zahradních architektů v Luhačovicích. Na Dnech zahradní a krajinářské tvorby se řeší aktuální témata z oboru, navazují nová přátelství a nabírá inspirace na celý další rok.

kde nás potkáte