náš tým

Atelier Living in green založila Ing. Lenka Vyhnálková v roce 2011 v Dobřichovicích. Původní tříčlenné složení se s postupem času a přibýváním projektů rozšířilo na nynějších devět projektantů. Již od počátku jsme se zabývali návrhy jak soukromých tak i veřejných prostor, následně jsme do našeho portfolia přidali také kompletní dodání interiérové zeleně.

Ing. Lenka Vyhnálková
autorizovaný krajinářský architekt (ČKA 0442) a zakladatelka ateliéru Living in green

Vystudovala zahradní inženýrství na ČZU v Praze-Suchdole. Návrhy rodinných zahrad se zabývá od roku 2007, kdy nejprve pod svým jménem, později v atelieru Garden Point, vytříbila svůj styl a grafickou podobu projektů. V roce 2011 založila vlastní firmu Living in green s.r.o..

Zajímá se o východní umění Feng-shuei a i proto se byla inspirovat tímto stylem v Japonsku. Deset let publikuje v populárních časopisech  Dům a Zahrada a Můj Dům.
 

 

Ing. Pavlína Elfová
vedoucí projektant, český certifikovaný arborista
 
Vystudovala obor Zahradní tvorba na ČZU v Praze. Po promoci v roce 2009 navázala spolupráci s Lenkou Vyhnálkovou a poté se stala členem atelieru Living in green. Pravidelně přispívá do časopisů Bydlení Stavba Reality, Dům a Zahrada, Můj Dům.
V atelieru se specializuje na návrhy veřejné i soukromé zeleně. Při tvorbě návrhů se inspiruje ve volné přírodě, která je její neutuchající inspirací.
 
„Žij vyrovnaně - trochu se uč a trochu přemýšlej a každý den trochu maluj a kresli a tancuj a hraj si a pracuj.“  (R. Fulghum)
 
 
 
 
Eliška (Luhanová) Hubertová, DiS. 
projektant, český certifikovaný arborista
 
Vystudovala SOŠ Hořovice, obor Ochrana a tvorba životního prostředí, a dále pak obor Zahradní a krajinná tvorba na Vyšší odborné zahradnické akademii v Mělníku. Do atelieru Livin in green se přidala v roce 2014.
Znalosti a praxi v oboru rozšiřovala již během studia brigádami a zahraniční stáží ve Švýcarsku, kde se rok plně věnovala zahradnickým pracím.
 
Moto: Vše není tak zelené, jak to vypadá.
 
 
 
 
 
Ing. Nikola Pohlová
projektant
 
Vystudovala obor krajinářství na České zemědělské univerzitě v Praze v bakalářském stupni studia, kde získala první zkušenosti s projekty a tvorbou krajiny. Dále pokračovala studiem v oboru zahradní a krajinářská architektura. Zajímavou zkušeností pro ni byla práce v botanické zahradě v Teplicích a floristické práce v květinářství. Již od dětství se věnuje různým výtvarným technikám, ke kterým později přibyl i zájem o přírodu a zahradní a krajinářskou tvorbu. Má ráda přírodní jednoduché výsadby, které harmonicky zapadají do celkového prostoru, přírodní materiály a domácí druhy rostlin, které v sobě často skrývají symboličnost. 
 
 
 
 
Ing. Dominika Jurčová
projektant
 
Vystudovala obor zahradní a krajinářská architektura na Slovenskej Poľnohospodárskej univerzite v Nitre. V rámci studia absolvovala ročný výměnný pobyt Erasmus na České zemědělské univerzitě v Praze a stáž na univerzitě BOKU ve Vídni. Zúčastnila se mnohých kurzu, workshopu, uměleckých plenéru. Věnuje se počítačové grafice, návrhu exteriéru a interiéru. Praxi získala v předešlé práci v oblasti interiérového dizajnu a návrhu zahrad pro prestižní ateliér. Od roku 2020 pracuje v ateliéru Living in green.
 
 
 
 
 

Ing. Barbora Ježová
projektant
 
Vystudovala obor zahradní tvorba na České zemědělské univerzitě v Praze. Své zkušenosti získávala na pozici zahradníka a odborného prodejce v zahradnickém centru. Při návrhu zahrad se zaměřuje na dosažení harmonie s charakterem místa a naplnění potřeb člověka. Svůj volný čas ráda věnuje cestování nebo grafické tvorbě.  V ateliéru Living in green pracuje od jara 2021.
 
 

 

 

 
Ing. Markéta Rybová
projektant

Vystudovala obor zahradní a krajinářská architektura na České zemědělské univerzitě v Praze. Hned po promoci v létě 2021 se připojila do týmu ateliéru Living in Green. Zajímá se o problematiku života ve městě a celkové působení prostředí či zeleně na člověka. Její hlavní inspirací při navrhování je sám budoucí uživatel a příroda ve své přirozenosti. Prostřednictvím své práce by ráda přispívala ke zlepšení kvality života v dnešním přetechnizovaném světě a k posílení ekologické stability naší krajiny.

 
 
 
 
Ing. Eliška Havlíčková
projektant
 
Vystudovala obor Zahradní a krajinářská architektura na České zemědělské univerzitě v Praze na úrovni bakalářské a na ni navazující magisterské. Od dětství se aktivně zajímá o umění a přírodu, která je jí velkou životní inspirací. Přednost dává rozvolněným výsadbám a přírodním zahradám s permakulturními principy a převažujícím zastoupením domácích druhů rostlin. Již několik let se věnuje včelařství a vědomosti získané praxí aplikuje do své zahradní tvorby. Jejím cílem je pomoci navrátit do české krajiny malebnost a život. Do atelieru Living in green se připojila v roce 2022.
 
 

 

Daniela Šináglová, DiS.
administrátor dotací

Vystudovala obchodní akademii a VOŠ management obchodních činností, pracovala ve dvou bankách. Po mateřské dovolené dostala šanci pracovat v Livingu a poznat něco zcela nového. Byla přijata jako administrativní pracovník, má na starosti dotace. Určitě i díky tomu, že jí papírování baví, a pečlivost a spolehlivost je její druhé a třetí jméno.

Prostě zcela dle jejího celoživotního hesla „NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY!" 
 
 
 
 
 
 
Renata Dudová
asistentka

Vystudovala Obchodní akademii v Třeboni. Má bohaté zkušenosti jako obchodní a event manažerka. Za zásadní považuje vytvářet šéfové podmínky a prostředí pro její efektivní práci. Zajišťuje chod kanceláře pro své kolegyně, tak aby se mohly soustředit na realizace zelených přání našich klientů.

motto: „Nejkrásnější hudba je lidský smích.“  (Jan Werich)

 
 
 
 
 
 

 

 
náš tým